Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Aktualności

Misja Laare

Podopieczną naszej szkoły została LENNAH KARUGI, urodzona 17.09.2004. Rodzina, z której pochodzi jest bardzo uboga. Lennah ma trójkę rodzeństwa, najstarsze z dzieci chodzi już do szkoły średniej. Reszta dzieci jest w wieku szkoły podstawowej. Rodzina ma mały kawałek ziemi, mieszkają w domu z patyków, gliny i krowiego łajna. Rodzice nie mają stałej pracy. Zarobki rodziców nie wystarczają zawsze na wyżywienie rodziny a reszta ich środków przeznaczana jest na szkołę dla najstarszego dziecka, dlatego Sharoon, Lennah i Beth często były wyrzucane ze szkoły ze względu na zaległości w opłatach.
Osoba, która podejmie adopcję na odległość, w ramach opłaty 70 zł na miesiąc, zapewnia swojemu adoptowanemu dziecku wyżywienie, ubranie (w tym mundurki szkolne), dodatkowe lekarstwa, pokrywa edukację (opłata czesnego), ubezpieczenie, oraz daje dziecku realną możliwość wyjścia z kręgu biedy i ubóstwa.
Bardzo dziękujemy całej społeczności szkolnej, Rodzicom oraz indywidualnym sponsorom, którzy przekazują nam środki finansowe na systematyczne dokonywanie wpłat przeznaczonych na edukację LENNAH.
DOBRO POWRACA!